Producenci
SUPERFIT COSMO TRZEWIKI PRZEJŚCIOWE DZIECIĘCE (31-35) GORE-TEX 1-006469-2000
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SUPERFIT trzewiki przejściowe
Buty superfit z membraną to doskonałe rozwiązanie na chłodniejsze dni, które zapewnią Twojemu dziecku ciepło i komfort. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wierzch buta wykonany ze skóry naturalnej zamszowej, wnętrze buta ocieplane polarem. Wkładka ocieplana, termoizolacyjna, wyjmowana. Buty odporne na przemakanie i wiatr, posiadają membranę Gore-tex, idealnie sprawdzą się podczas jesiennych spacerów czy wycieczek. Dzięki regulowanym paskom i wygodnemu rzepowi, buciki łatwo się zakładają i dopasowują do stopy dziecka. Membrana i polarowa podszewka utrzymują ciepło i zapewniają odpowiednią wentylację, dzięki czemu stopa pozostaje sucha i zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Lekko usztywniony zapiętek i elastyczna podeszwa gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas zabaw na świeżym powietrzu. Daj swojemu dziecku najlepszą ochronę i wygodę - wybierz buty superfit z membraną!
Wierzch: skóra naturalna zamszowa w kolorze szarym
Podeszwa: miękka, elastyczna
Wyściółka: polar
Regulacja tęgości dzięki zapięciu na dwa rzepy
Dobra wzuwalność, łatwe w zakładaniu
Anatomiczna wkładka ocieplana, termoizolacyjna. Można ją wyjąć.
Zapiętki : lekko usztywniane
GORE-TEX membrana - technologia łącząca w sobie wodoszczelność z warstwami oddychającej izolacji. Woda nie przenika do wnętrza buta w czasie gdy pot swobodnie wydostaje się na zewnątrz.
Długość wkładki:
31 - 21 cm
32 - 21,7 cm
33 - 22,4 cm
34 - 23 cm
35 - 23,7 cm
Jak zmierzyć prawidłowo stopę
Długość stopy najlepiej zmierzyć, gdy dziecko stoi równomiernie obciążając obie stopy. Możemy wtedy obrysować kontur stopy na kartce. Odległość pomiędzy czubkiem najbardziej wsuniętego palca a czubkiem pięty to długość stopy dziecka. Pamiętaj, aby zawsze mierzyć obie stopy i dobierać rozmiar buta pod dłuższą stopę.
Długość wkładki ma być większa od długości stopy o około 1cm do 1,5cm. Przy szczupłych stopach zapas powinien być mniejszy (bliższy dolnej granicy), dla pulchniejszych większy.
Kolory w rzeczywistych warunkach mogą różnić się od tych widocznych na stronie internetowej. Wynika to z rodzaju oświetlenia zastosowanego podczas robienia zdjęć oraz indywidualnych ustawień ekranów.
Dane techniczne
| Rodzaj zapięcia | Rzepy |
| Inne | Usztywniony zapiętek |
| Membrana | GORE-TEX |


