Producenci
Pierwsze buty do chodzenia – jakie wybrać?
Pierwsze buty do chodzenia – jakie wybrać?

Z przyjściem na świat dziecka wiąże się wiele przygotowań i planowania. Kiedy już nasza pociecha nauczy się chodzić, trzeba będzie kupić pierwsze buty do chodzenia, co nie jest łatwą decyzją. Aby pomóc rodzicom podjąć właściwą decyzję, przygotowaliśmy kilka praktycznych rad, żeby pierwsze buciki sprawdziły się idealnie. 

Rzemieślnicze buty

Z doświadczenia wiemy, że pierwsze buty do chodzenia powinny być wyjątkowe. Nie chodzi jedynie o ich wygląd, ponieważ ważniejsza jest ich funkcjonalność. Pierwsza para bucików ma bezpośredni wpływ na sposób chodzenia i zdrowie przez całe późniejsze życie. Dlatego też naszym Klientom polecamy obuwie marki Emel. Są to buty produkowane w całości ręcznie, ze skór naturalnych. Materiał jest bardzo starannie selekcjonowany i charakteryzuje się niezwykłą delikatnością dla stopy. Ręczna produkcja zapewnia niesamowitą dokładność i precyzję, aby każda para była idealna. Buty Emel są jednocześnie niesamowicie trwałe.

Pierwsze buty do chodzenia - na co zwracać uwagę?

Jednak doskonały but to nie wszystko. Jest kilka zasad, do których należy się stosować, aby buciki spełniały swoje wszystkie zadania i służyły jak najdłużej. Po pierwsze należy dostosować właściwy rozmiar do stopy biorąc pod uwagę długość oraz tęgość stopy dziecka. Po drugie całkowity czas noszenia jednego dnia bez przerwy nie powinien przekraczać dwunastu godzin. Ponadto obuwie powinno być zakładane i zdejmowane jedynie przez osobę dorosłą. Pamiętaj też, że stopa nie może „dorastać” do buta. To but musi być właściwie dopasowany do stopy. 

Zapobieganie schorzeniom

Pierwsze buty do chodzenia kształtują sposób i nawyki chodzenia na całe życie. Nauka chodzenia przez dzieci jest trudna i powinniśmy im ją ułatwić oraz zminimalizować potencjalne negatywne czynniki zewnętrzne. Naszą misją jest pomoc najmłodszym, zadbanie o ich zdrowie i komfort, aby nic nie zepsuło pierwszych wyjątkowych kroków. Warto także wspomnieć, że buty Emel są zalecane do użytku profilaktycznego, jak i w leczeniu i rehabilitacji niektórych zniekształceń wzrostowych.   

Pamiętajmy, że stopa dziecka, szczególnie tego, które uczy się chodzić, potrzebuje specjalnego traktowania. Pierwsze buty do chodzenia dla dziecka powinny być idealnie dopasowane i zapewniać maksymalną wygodę. Jeśli nie jesteś pewny jakie buty wybrać, zawsze możesz skontaktować się z nami i odwiedzić nasz sklep stacjonarny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl